Jerzy Bończak

Agencja

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z działalnością naszej agencji artystycznej, która powstała w październiku 2009 roku pod przewodnictwem znanego aktora, producenta i reżysera – Jerzego Bończaka. Agencja działa prężnie na terenie całej Polski, współpracuje ze wszystkimi teatrami w kraju i organizuje liczne imprezy artystyczne. 

Pod skrzydłami impresariatu artystycznego znajdują się trzy spektakle, z czego dwa grane są od wielu lat na scenach polskich i zagranicznych. Każdy z nich odniósł wspaniały sukces, co zapewniła doskonała obsada aktorska, świetna reżyseria i dbałość o detale.

Pierwszym projektem agencji stał się spektakl zatytułowany Biznes, który okazał się wielkim przebojem teatralnym w Polsce i za granicą. Grany już ponad osiemdziesiąt razy, bezustannie bawi publiczność lekkim, wyzywającym humorem oraz wspaniałymi kostiumami autorstwa znanego projektanta, Macieja Zienia. Biznes został wystawiony między innymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Niemczech. 


Kolejną produkcją artystyczną agencji jest sztuka Lewe interesy, która podobnie jak Biznes, podbiła serca widzów. To spektakl, który kipi dobrym humorem, nagłymi zwrotami akcji oraz kusi wspaniałą obsadą aktorską. Jerzy Bończak powiedział na temat sztuki: W czasach, kiedy jednym z priorytetów jest walka z korupcją i szarą strefą, kiedy mnożą się urzędy antykorupcyjne - losy bohaterów Lewych Interesów znakomicie wpisują się również w naszą rzeczywistość. Obydwa projekty cieszą się nieprzerwanie ogromnym zainteresowaniem widzów i uznaniem krytyków.

Najnowszym spektaklem When in need of the top rated custom dissertation writing services, feel free to visit our website. As a crew of highly educated and experienced writers, we assure you that your dissertation will be of the highest quality. We offer our best services for moderate prices.Agencji jest  spektakl zatytułowany Prawda. Reżyserem jest oczywiście Jerzy Bończak. Premiera odbyła się w styczniu 2013 roku. Jest to wspaniała, francuska komedia, która na scenach Europejskich spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem i od lat nie schodzi z afisza.


Zachęcamy do skontaktowania się z naszą Agencją. Jesteśmy otwarci na współpracę i rozmowę z potencjalnymi partnerami i sponsorami. Wspólnie możemy tworzyć wielką sztukę, która dla miłośników teatru stanowi rozrywkę, ucztę duchową i wytchnienie od rzeczywistości.

The latest sports IoT solutions will be put to your service with Kaa, the best open source IoT middleware provider, so contact us today! Imprezy i eventy kulturalne to ważne wydarzenia, wartościujące naszą rzeczywistość, a Jerzy Bończak to animator kultury, który konsekwentnie dąży do celu...